Percussie Workshop on the Beach



Swingende Percussie on the Beach Vrijwel niemand kan stil blijven zitten bij de opzwepende geluiden van swingende percussie. Trommels, conga’s, bongo’s, olievaten en noem maar op; swing is the thing!
Nog intensiever is het om zelf aan de slag te gaan met allerlei percussie-instrumenten met exotische namen als Repinique, Caixa of snaredrum, Tamborim (een tamboerijn met stok) en de 2-tonige bel Agogo.

En…samen muziek maken is niet alleen leuk om te doen, het vergt een intensieve samenwerking en is daardoor ook een geweldige manier van team building met een uiteindelijk een geweldig swingende apotheose!

Actief Events heeft deze intensieve percussie workshop voor u in het vat (of drum als u dat meer aanspreekt). Uiteraard krijgt u eerst een duidelijke uitleg over alle aanwezige percussie instrumenten, maar ook over de verschillende ritme’s die samen zullen worden gespeeld. Want u gaat natuurlijk zelf aan de bak om, samen met uw gezelschap, een uiterst creatief, verrassend, dynamisch en energiek, maar vooral swingende middag te beleven!

Inclusief:
- Professionele begeleiding
- Locatie
- Materiaal

Prijs:
15 - 19 personen € 42,50 p.p. excl. BTW 
20 -  >  personen € 37,50 p.p. excl. BTW 

Swingende Percussie on the Beach is natuurlijk ook prima te combineren met onze andere Workshops!

Dit groepsuitje is mogelijk in Bergen aan Zee, Bloemendaal aan Zee, Castricum aan Zee, Egmond aan Zee, IJmuiden, Katwijk, Noordwijk, Scheveningen, Wijk aan Zee en Zandvoort. Overige badplaatsen in overleg.

Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

Min. aantal personen: 15

Tijdsduur: 1 uur

Prijs: € 37,50 p.p. excl. BTW

Locatie: Kustgebied

Optioneel: Aansluitend een uitgebreide BBQ vanaf € 24,50

Delen Deel dit uitje: